1812R-221G
API DelevanAPI Delevan
1812R-221G Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1812R-221G
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 220NH 708MA 400 MOHM
Datasheety: 1812R-221G.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1812R-221G
Part Number 1812R-221G Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 220NH 708MA 400 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 54535 pcs Datový list 1812R-221G.pdf
Typ - Tolerance ±2%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
stínění Unshielded Série 1812R
hodnocení - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 1812R-221G TR 650 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 25MHz
indukčnost 220nH Výška - Sedící (Max) 0.190" (4.83mm)
Frekvence - Self Resonant 350MHz Detailní popis 220nH Unshielded Inductor 708mA 400 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 400 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 708mA
Související produkty
1812R-221J
1812R-221J
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 220NH 708MA 400 MOHM
Na skladě: 68714 pcs
Stažení: 1812R-221J.pdf
RFQ
1812R-184J
1812R-184J
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 180UH 145MA 9.5 OHM
Na skladě: 81937 pcs
Stažení: 1812R-184J.pdf
RFQ
1812R-184K
1812R-184K
Stažení: 1812R-184K.pdf
1812R-221F
1812R-221F
Stažení: 1812R-221F.pdf
1812R-220K
1812R-220K
Popis: FIXED IND 22NH 1.23A 100 MOHM