1812R-181J
API DelevanAPI Delevan
1812R-181J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1812R-181J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 180NH 757MA 350 MOHM
Datasheety: 1812R-181J.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1812R-181J
Part Number 1812R-181J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 180NH 757MA 350 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 70466 pcs Datový list 1812R-181J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
stínění Unshielded Série 1812R
hodnocení - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 1812R-181J TR 650 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 25MHz
indukčnost 180nH Výška - Sedící (Max) 0.190" (4.83mm)
Frekvence - Self Resonant 400MHz Detailní popis 180nH Unshielded Inductor 757mA 350 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 350 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 757mA
Související produkty
1812R-182J
1812R-182J
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 1.8UH 556MA 650 MOHM
Na skladě: 90657 pcs
Stažení: 1812R-182J.pdf
RFQ
1812R-180K
1812R-180K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 18NH 1.23A 100 MOHM
Na skladě: 72216 pcs
Stažení: 1812R-180K.pdf
RFQ
1812R-182G
1812R-182G
Stažení: 1812R-182G.pdf
1812R-181H
1812R-181H
Popis: FIXED IND 180NH 757MA 350 MOHM
Stažení: 1812R-181H.pdf
1812R-181K
1812R-181K
Stažení: 1812R-181K.pdf
1812R-182F
1812R-182F
Stažení: 1812R-182F.pdf
1812R-182K
1812R-182K