1812R-150J
API DelevanAPI Delevan
1812R-150J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1812R-150J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 15NH 1.23A 100 MOHM
Datasheety: 1812R-150J.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1812R-150J
Part Number 1812R-150J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 15NH 1.23A 100 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 101230 pcs Datový list 1812R-150J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
stínění Unshielded Série 1812R
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 50MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 1812R-150J TR 650 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Phenolic Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 50MHz
indukčnost 15nH Výška - Sedící (Max) 0.190" (4.83mm)
Frekvence - Self Resonant 1GHz Detailní popis 15nH Unshielded Inductor 1.23A 100 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 1.23A
Související produkty
1812R-124F
1812R-124F
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 120UH 158MA 8 OHM SMD
Na skladě: 33154 pcs
Stažení: 1812R-124F.pdf
RFQ
1812R-123K
1812R-123K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 12UH 317MA 2 OHM SMD
Na skladě: 61637 pcs
Stažení: 1812R-123K.pdf
RFQ
1812R-150K
1812R-150K
Popis: FIXED IND 15NH 1.23A 100 MOHM
Stažení: 1812R-150K.pdf
1812R-150M
1812R-150M
Stažení: 1812R-150M.pdf
1812R-124G
1812R-124G
Stažení: 1812R-124G.pdf
1812R-124K
1812R-124K