1812R-121H
API DelevanAPI Delevan
1812R-121H Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1812R-121H
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 120NH 818MA 300 MOHM
Datasheety: 1812R-121H.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
650 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1812R-121H
Part Number 1812R-121H Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 120NH 818MA 300 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 87656 pcs Datový list 1812R-121H.pdf
Typ - Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
stínění Unshielded Série 1812R
hodnocení - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 1812R-121H TR 650 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 25MHz
indukčnost 120nH Výška - Sedící (Max) 0.190" (4.83mm)
Frekvence - Self Resonant 600MHz Detailní popis 120nH Unshielded Inductor 818mA 300 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 300 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 818mA
Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
1812R-122H
1812R-122H
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 1.2UH 604MA 550 MOHM
Na skladě: 79546 pcs
Stažení: 1812R-122H.pdf
RFQ
1812R-105K
1812R-105K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 1MH 55MA 60 OHM SMD
Na skladě: 66295 pcs
Stažení: 1812R-105K.pdf
RFQ
1812R-120K
1812R-120K
Popis: FIXED IND 12NH 1.23A 100 MOHM