1812-562J
API DelevanAPI Delevan
1812-562J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1812-562J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 5.6UH 427MA 1.1 OHM
Datasheety: 1812-562J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1812-562J
Part Number 1812-562J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 5.6UH 427MA 1.1 OHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 87993 pcs Datový list 1812-562J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package 1812 Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
stínění Unshielded Série 1812
hodnocení - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1812 (4532 Metric)
Ostatní jména 1812-562J TR 500
DN12562JTR
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Ferrite
Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz indukčnost 5.6µH
Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvence - Self Resonant 33MHz
Detailní popis 5.6µH Unshielded Inductor 427mA 1.1 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 1.1 Ohm Max
Jmenovitá hodnota proudu 427mA Proud - Saturace -
Související produkty
1812-561H
1812-561H
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 560NH 409MA 1.2 OHM
Na skladě: 55316 pcs
Stažení: 1812-561H.pdf
RFQ
1812-563G
1812-563G
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 56UH 191MA 5.5 OHM SMD
Na skladě: 31806 pcs
Stažení: 1812-563G.pdf
RFQ
1812-563F
1812-563F
Stažení: 1812-563F.pdf
1812-563K
1812-563K
Stažení: 1812-563K.pdf
Popis: FIXED IND 5.6UH 427MA 1.1 OHM
Stažení: 1812-562G.pdf