1812-270J
API DelevanAPI Delevan
1812-270J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1812-270J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 27NH 1A 150 MOHM SMD
Datasheety: 1812-270J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
650 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1812-270J
Part Number 1812-270J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 27NH 1A 150 MOHM SMD Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 80211 pcs Datový list 1812-270J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
stínění Unshielded Série 1812
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 50MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 1812-270J TR 650 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Phenolic Výrobní standardní doba výroby 31 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 50MHz
indukčnost 27nH Výška - Sedící (Max) 0.190" (4.83mm)
Frekvence - Self Resonant 1GHz Detailní popis 27nH Unshielded Inductor 1A 150 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 1A
Proud - Saturace -
Související produkty
1812-224K
1812-224K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 220UH 142MA 10 OHM SMD
Na skladě: 89349 pcs
Stažení: 1812-224K.pdf
RFQ
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 27NH 1A 150 MOHM SMD
Na skladě: 53923 pcs
Stažení: 1812-270K.pdf
RFQ
1812-271J
1812-271J
Popis: FIXED IND 270NH 668MA 450 MOHM
Stažení: 1812-271J.pdf
1812-224F
1812-224F
Stažení: 1812-224F.pdf
1812-270M
1812-270M
Stažení: 1812-270M.pdf
1812-271G
1812-271G
Stažení: 1812-271G.pdf
Stažení: 1812-271F.pdf
Stažení: 1812-224J.pdf
1812-271H
1812-271H
Stažení: 1812-271H.pdf
Popis: FIXED IND 22UH 250MA 3.2 OHM SMD
Stažení: 1812-224G.pdf
Stažení: 1812-224H.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety