1641-821H
Přehled produktu
Part Number: 1641-821H
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 820NH 375MA 590 MOHM
  • Zpráva
Specifikace 1641-821H
Part Number 1641-821H Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 820NH 375MA 590 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 80052 pcs Datový list
Typ Molded Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
stínění Shielded Série 1641
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Axial
Ostatní jména 1641-821H TR 2500 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Phenolic Výrobní standardní doba výroby 7 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 25MHz
indukčnost 820nH Výška - Sedící (Max) -
Frekvence - Self Resonant 180MHz Detailní popis 820nH Shielded Molded Inductor 375mA 590 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 590 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 375mA
Proud - Saturace 375mA
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
1641-823H
1641-823H
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 82UH 186MA 2.44 OHM TH
Na skladě: 91401 pcs
Stažení:
RFQ
1641-822K
1641-822K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 8.2UH 250MA 1.32 OHM
Na skladě: 59960 pcs
Stažení:
RFQ
Popis: FIXED IND 68UH 176MA 2.7 OHM TH
Popis: FIXED IND 680UH 84MA 11.8 OHM TH