1641-681H
Přehled produktu
Part Number: 1641-681H
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 680NH 430MA 450 MOHM
  • Zpráva
Specifikace 1641-681H
Part Number 1641-681H Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 680NH 430MA 450 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 74027 pcs Datový list
Typ Molded Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
stínění Shielded Série 1641
hodnocení - Q @ Freq 42 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Axial
Ostatní jména 1641-681H TR 2500 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Phenolic Výrobní standardní doba výroby 7 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 25MHz
indukčnost 680nH Výška - Sedící (Max) -
Frekvence - Self Resonant 190MHz Detailní popis 680nH Shielded Molded Inductor 430mA 450 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 450 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 430mA
Proud - Saturace 430mA