1641-332J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1641-332J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 3.3UH 490MA 350 MOHM
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1641-332J
Part Number 1641-332J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 3.3UH 490MA 350 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 64451 pcs Datový list
Typ Molded Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
stínění Shielded Série 1641
hodnocení - Q @ Freq 44 @ 7.9MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Axial
Ostatní jména 1641-332J TR 2500 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Výrobní standardní doba výroby 7 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnost 3.3µH Výška - Sedící (Max) -
Frekvence - Self Resonant 85MHz Detailní popis 3.3µH Shielded Molded Inductor 490mA 350 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 350 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 490mA
Proud - Saturace 490mA