160R-120KS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 160R-120KS
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 12NH 1.515A 55 MOHM
Datasheety: 160R-120KS.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace 160R-120KS
Part Number 160R-120KS Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 12NH 1.515A 55 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4057 pcs Datový list 160R-120KS.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
stínění Unshielded Série 160R
hodnocení - Q @ Freq 48 @ 150MHz
Obal Bulk Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 160R-120KS BULK 50 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Phenolic Výrobní standardní doba výroby 13 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 150MHz
indukčnost 12nH Výška - Sedící (Max) 0.080" (2.03mm)
Frekvence - Self Resonant 900MHz Detailní popis 12nH Unshielded Inductor 1.515A 55 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 55 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 1.515A