1331R-822H
Přehled produktu
Part Number: 1331R-822H
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 8.2UH 111MA 3.6 OHM
Datasheety: 1331R-822H.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1331R-822H
Part Number 1331R-822H Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 8.2UH 111MA 3.6 OHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 29725 pcs Datový list 1331R-822H.pdf
Typ - Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
stínění Shielded Série 1331R
hodnocení - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 1331R-822H TR 500 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnost 8.2µH Výška - Sedící (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvence - Self Resonant 53MHz Detailní popis 8.2µH Shielded Inductor 111mA 3.6 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 3.6 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 111mA
Proud - Saturace 111mA
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
1331R-823H
1331R-823H
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 82UH 59MA 13 OHM SMD
Na skladě: 26090 pcs
Stažení: 1331R-823H.pdf
RFQ
1331R-822J
1331R-822J
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 8.2UH 111MA 3.6 OHM
Na skladě: 45199 pcs
Stažení: 1331R-822J.pdf
RFQ
1331R-822K
1331R-822K
Stažení: 1331R-822K.pdf
1331R-683H
1331R-683H
Popis: FIXED IND 68UH 61MA 12 OHM SMD
Stažení: 1331R-683H.pdf
1331R-821K
1331R-821K
Popis: FIXED IND 820NH 405MA 270 MOHM
Stažení: 1331R-821K.pdf
1332
Výrobci: Greenlee Communications
Popis: ADAPTER, 250U (PAIR)
Na skladě: 479 pcs
Stažení:
1331R-821H
1331R-821H
Stažení: 1331R-821H.pdf
1331R-821J
1331R-821J
Stažení: 1331R-821J.pdf
1331R-823K
1331R-823K
Stažení: 1331R-823K.pdf
1331R-683K
1331R-683K
Stažení: 1331R-683K.pdf
1331R-823J
1331R-823J