1331R-473H
Přehled produktu
Part Number: 1331R-473H
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 47UH 69MA 9.3 OHM SMD
Datasheety: 1331R-473H.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1331R-473H
Part Number 1331R-473H Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 47UH 69MA 9.3 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 24607 pcs Datový list 1331R-473H.pdf
Typ - Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
stínění Shielded Série 1331R
hodnocení - Q @ Freq 44 @ 2.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 1331R-473H TR 500 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnost 47µH Výška - Sedící (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvence - Self Resonant 16MHz Detailní popis 47µH Shielded Inductor 69mA 9.3 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 9.3 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 69mA
Proud - Saturace 69mA
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
1331R-472H
1331R-472H
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 4.7UH 136MA 2.4 OHM
Na skladě: 25214 pcs
Stažení: 1331R-472H.pdf
RFQ
1331R-472K
1331R-472K
Výrobci: API Delevan
Na skladě: 49864 pcs
Stažení: 1331R-472K.pdf
RFQ
1331R-471H
1331R-471H
Popis: FIXED IND 470NH 460MA 210 MOHM
Stažení: 1331R-471H.pdf
1331R-471J
1331R-471J
Stažení: 1331R-471J.pdf
1331R-471K
1331R-471K
Stažení: 1331R-471K.pdf
1331R-474K
1331R-474K
Popis: FIXED IND 470UH 43MA 24 OHM SMD