1331R-392J
Přehled produktu
Part Number: 1331R-392J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 3.9UH 173MA 1.5 OHM
Datasheety: 1331R-392J.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1331R-392J
Part Number 1331R-392J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 3.9UH 173MA 1.5 OHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 43881 pcs Datový list 1331R-392J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
stínění Shielded Série 1331R
hodnocení - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 1331R-392J TR 500 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnost 3.9µH Výška - Sedící (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvence - Self Resonant 75MHz Detailní popis 3.9µH Shielded Inductor 173mA 1.5 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 1.5 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 173mA
Proud - Saturace 173mA
Související produkty
1331R-334J
1331R-334J
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 330UH 53MA 16 OHM SMD
Na skladě: 40098 pcs
Stažení: 1331R-334J.pdf
RFQ
1331R-393K
1331R-393K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 39UH 75MA 7.9 OHM SMD
Na skladě: 45450 pcs
Stažení: 1331R-393K.pdf
RFQ
1331R-334K
1331R-334K
Stažení: 1331R-334K.pdf
1331R-392H
1331R-392H
Popis: FIXED IND 3.9UH 173MA 1.5 OHM
Stažení: 1331R-392H.pdf
1331R-391K
1331R-391K
Popis: FIXED IND 390NH 485MA 190 MOHM
Stažení: 1331R-391K.pdf
1331R-391J
1331R-391J
Stažení: 1331R-391J.pdf
1331R-392K
1331R-392K