1331R-273J
Přehled produktu
Part Number: 1331R-273J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 27UH 88MA 5.8 OHM SMD
Datasheety: 1331R-273J.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1331R-273J
Part Number 1331R-273J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 27UH 88MA 5.8 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 33791 pcs Datový list 1331R-273J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
stínění Shielded Série 1331R
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 2.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 1331R-273J TR 500 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnost 27µH Výška - Sedící (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvence - Self Resonant 21MHz Detailní popis 27µH Shielded Inductor 88mA 5.8 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 5.8 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 88mA
Proud - Saturace 88mA
Související produkty
1331R-273H
1331R-273H
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 27UH 88MA 5.8 OHM SMD
Na skladě: 21969 pcs
Stažení: 1331R-273H.pdf
RFQ
1331R-272K
1331R-272K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 2.7UH 193MA 1.2 OHM
Na skladě: 46542 pcs
Stažení: 1331R-272K.pdf
RFQ
1331R-272H
1331R-272H
Stažení: 1331R-272H.pdf
1331R-331H
1331R-331H
Popis: FIXED IND 330NH 495MA 180 MOHM
Stažení: 1331R-331H.pdf
1331R-271K
1331R-271K
Popis: FIXED IND 270NH 530MA 160 MOHM
Stažení: 1331R-271K.pdf
1331R-273K
1331R-273K