1331R-122H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1331R-122H
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 1.2UH 247MA 730 MOHM
Datasheety: 1331R-122H.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1331R-122H
Part Number 1331R-122H Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 1.2UH 247MA 730 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 25799 pcs Datový list 1331R-122H.pdf
Typ - Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
stínění Shielded Série 1331R
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 1331R-122H TR 500 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnost 1.2µH Výška - Sedící (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvence - Self Resonant 130MHz Detailní popis 1.2µH Shielded Inductor 247mA 730 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 730 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 247mA
Proud - Saturace 247mA
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
1331R-122J
1331R-122J
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 1.2UH 247MA 730 MOHM
Na skladě: 38042 pcs
Stažení: 1331R-122J.pdf
RFQ
1331R-121K
1331R-121K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 120NH 635MA 110 MOHM