1331-562J
Přehled produktu
Part Number: 1331-562J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 5.6UH 124MA 2.9 OHM
Datasheety: 1331-562J.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1331-562J
Part Number 1331-562J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 5.6UH 124MA 2.9 OHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 37064 pcs Datový list 1331-562J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
stínění Shielded Série 1331
hodnocení - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 1331-562J TR 500 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnost 5.6µH Výška - Sedící (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvence - Self Resonant 60MHz Detailní popis 5.6µH Shielded Inductor 124mA 2.9 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 2.9 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 124mA
Proud - Saturace 124mA
Související produkty
1331-564H
1331-564H
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 560UH 40MA 28 OHM SMD
Na skladě: 25771 pcs
Stažení: 1331-564H.pdf
RFQ
1331-562K
1331-562K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 5.6UH 124MA 2.9 OHM
Na skladě: 46487 pcs
Stažení: 1331-562K.pdf
RFQ
1331-561J
1331-561J
Popis: FIXED IND 560NH 440MA 230 MOHM
Stažení: 1331-561J.pdf
Stažení: 1331-564J.pdf
Popis: FIXED IND 470UH 43MA 24 OHM SMD
Stažení: 1331-474K.pdf
Popis: FIXED IND 56UH 64MA 11 OHM SMD