1331-471H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1331-471H
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 470NH 460MA 210 MOHM
Datasheety: 1331-471H.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1331-471H
Part Number 1331-471H Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 470NH 460MA 210 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 23895 pcs Datový list 1331-471H.pdf
Typ - Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
stínění Shielded Série 1331
hodnocení - Q @ Freq 41 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 1331-471H TR 500 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 25MHz
indukčnost 470nH Výška - Sedící (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvence - Self Resonant 220MHz Detailní popis 470nH Shielded Inductor 460mA 210 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 210 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 460mA
Proud - Saturace 460mA
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
1331-471K
1331-471K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 470NH 460MA 210 MOHM