1331-184J
Přehled produktu
Part Number: 1331-184J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 180UH 69MA 9.4 OHM SMD
Datasheety: 1331-184J.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1331-184J
Part Number 1331-184J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 180UH 69MA 9.4 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 39213 pcs Datový list 1331-184J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
stínění Shielded Série 1331
hodnocení - Q @ Freq 33 @ 790kHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 1331-184J TR 500 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 790kHz
indukčnost 180µH Výška - Sedící (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvence - Self Resonant 11MHz Detailní popis 180µH Shielded Inductor 69mA 9.4 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 9.4 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 69mA
Proud - Saturace 22mA
Související produkty
1331-184H
1331-184H
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 180UH 69MA 9.4 OHM SMD
Na skladě: 22863 pcs
Stažení: 1331-184H.pdf
RFQ
1331-182K
1331-182K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 1.8UH 217MA 950 MOHM