1331-123H
Přehled produktu
Part Number: 1331-123H
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 12UH 122MA 3 OHM SMD
Datasheety: 1331-123H.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1331-123H
Part Number 1331-123H Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 12UH 122MA 3 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 20151 pcs Datový list 1331-123H.pdf
Typ - Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
stínění Shielded Série 1331
hodnocení - Q @ Freq 36 @ 2.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 1331-123H TR 500 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnost 12µH Výška - Sedící (Max) 0.145" (3.68mm)
Frekvence - Self Resonant 35MHz Detailní popis 12µH Shielded Inductor 122mA 3 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 3 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 122mA
Proud - Saturace 122mA
Související produkty
1331-122K
1331-122K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 1.2UH 247MA 730 MOHM
Na skladě: 54598 pcs
Stažení: 1331-122K.pdf
RFQ
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 120NH 635MA 110 MOHM