1325-822J
Přehled produktu
Part Number: 1325-822J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 8.2UH 134MA 3.2 OHM TH
Datasheety: 1325-822J.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1325-822J
Part Number 1325-822J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 8.2UH 134MA 3.2 OHM TH Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 21747 pcs Datový list 1325-822J.pdf
Typ Molded Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.133" Dia x 0.260" L (3.38mm x 6.60mm)
stínění Shielded Série 1325
hodnocení - Q @ Freq 55 @ 7.9MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Axial
Ostatní jména 1325-822J TR 1000 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnost 8.2µH Výška - Sedící (Max) -
Frekvence - Self Resonant 47MHz Detailní popis 8.2µH Shielded Molded Inductor 134mA 3.2 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 3.2 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 134mA
Proud - Saturace 134mA
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
1325-8
Výrobci: Pomona Electronics
Popis: BANANA PLUG DIY GRAY
Na skladě: 54877 pcs
Stažení: 1325-8.pdf
RFQ
1325-9
Výrobci: Pomona Electronics
Popis: BANANA PLUG DIY WHITE
Na skladě: 45961 pcs
Stažení: 1325-9.pdf
RFQ
1325-683K
1325-683K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 68UH 74MA 10.5 OHM TH
Stažení: 1325-683K.pdf
1325-821J
1325-821J
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 820NH 435MA 300 MOHM
Stažení: 1325-821J.pdf
Popis: FIXED IND 82UH 69MA 12 OHM TH
Stažení: 1325-823K.pdf
Popis: BANANA PLUG DIY VIOLET
Stažení: 1325-823J.pdf
Výrobci: 3M
Popis: 3M MAXIM PROTECTIVE EYEW 1=1PC
Výrobci: 3M
Popis: 3M MAXIM PROTECTIVE EYEW
Na skladě: 518 pcs
Popis: FIXED IND 8.2UH 134MA 3.2 OHM TH
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety