1325-223J
Přehled produktu
Part Number: 1325-223J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 22UH 112MA 4.6 OHM TH
Datasheety: 1325-223J.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1325-223J
Part Number 1325-223J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 22UH 112MA 4.6 OHM TH Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 19534 pcs Datový list 1325-223J.pdf
Typ Molded Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.133" Dia x 0.260" L (3.38mm x 6.60mm)
stínění Shielded Série 1325
hodnocení - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Axial
Ostatní jména 1325-223J TR 1000 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnost 22µH Výška - Sedící (Max) -
Frekvence - Self Resonant 26MHz Detailní popis 22µH Shielded Molded Inductor 112mA 4.6 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 4.6 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 112mA
Proud - Saturace 112mA
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
1325-222K
1325-222K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 2.2UH 219MA 1.2 OHM TH
Na skladě: 29263 pcs
Stažení: 1325-222K.pdf
RFQ
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 270NH 565MA 180 MOHM
Na skladě: 28235 pcs
Stažení: 1325-271K.pdf
RFQ
1325-2
Výrobci: Pomona Electronics
Popis: PLUG BANA SOLDRLSS NCKL RED
Stažení: 1325-2.pdf
Popis: FIXED IND 220NH 600MA 160 MOHM