1325-122J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1325-122J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 1.2UH 268MA 800 MOHM
Datasheety: 1325-122J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1325-122J
Part Number 1325-122J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 1.2UH 268MA 800 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 19513 pcs Datový list 1325-122J.pdf
Typ Molded Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.133" Dia x 0.260" L (3.38mm x 6.60mm)
stínění Shielded Série 1325
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 7.9MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Axial
Ostatní jména 1325-122J TR 1000 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnost 1.2µH Výška - Sedící (Max) -
Frekvence - Self Resonant 117MHz Detailní popis 1.2µH Shielded Molded Inductor 268mA 800 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 800 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 268mA
Proud - Saturace 268mA