1210R-330J
API DelevanAPI Delevan
1210R-330J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1210R-330J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 33NH 711MA 240 MOHM
Datasheety: 1210R-330J.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1210R-330J
Part Number 1210R-330J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 33NH 711MA 240 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 80639 pcs Datový list 1210R-330J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
stínění Unshielded Série 1210R
hodnocení - Q @ Freq 30 @ 50MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 1210R-330J TR 2000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Phenolic Výrobní standardní doba výroby 36 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 50MHz
indukčnost 33nH Výška - Sedící (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvence - Self Resonant 1GHz Detailní popis 33nH Unshielded Inductor 711mA 240 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 240 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 711mA
Související produkty
1210R-331H
1210R-331H
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 330NH 720MA 400 MOHM
Na skladě: 87913 pcs
Stažení: 1210R-331H.pdf
RFQ
1210R-273F
1210R-273F
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 27UH 193MA 5 OHM SMD
Na skladě: 46594 pcs
Stažení: 1210R-273F.pdf
RFQ
1210R-273K
1210R-273K
Stažení: 1210R-273K.pdf
1210R-273G
1210R-273G
Stažení: 1210R-273G.pdf
1210R-331G
1210R-331G
Stažení: 1210R-331G.pdf
1210R-330K
1210R-330K
Popis: FIXED IND 33NH 711MA 240 MOHM
Stažení: 1210R-330K.pdf
1210R-273J
1210R-273J
Stažení: 1210R-273J.pdf
1210R-331K
1210R-331K