1210R-180J
API DelevanAPI Delevan
1210R-180J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1210R-180J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 18NH 821MA 180 MOHM
Datasheety: 1210R-180J.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1210R-180J
Part Number 1210R-180J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 18NH 821MA 180 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 81328 pcs Datový list 1210R-180J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
stínění Unshielded Série 1210R
hodnocení - Q @ Freq 30 @ 50MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 1210R-180J TR 2000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Phenolic Výrobní standardní doba výroby 36 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 50MHz
indukčnost 18nH Výška - Sedící (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvence - Self Resonant 1.55GHz Detailní popis 18nH Unshielded Inductor 821mA 180 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 180 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 821mA
Související produkty
1210R-180K
1210R-180K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 18NH 821MA 180 MOHM
Na skladě: 84519 pcs
Stažení: 1210R-180K.pdf
RFQ
1210R-153G
1210R-153G
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 15UH 257MA 2.8 OHM SMD
Na skladě: 70935 pcs
Stažení: 1210R-153G.pdf
RFQ
1210R-181G
1210R-181G
Popis: FIXED IND 180NH 860MA 280 MOHM
Stažení: 1210R-181G.pdf
1210R-181K
1210R-181K
Stažení: 1210R-181K.pdf
1210R-181J
1210R-181J
Stažení: 1210R-181J.pdf
1210R-152K
1210R-152K
Popis: FIXED IND 1.5UH 467MA 850 MOHM