1210R-123G
API DelevanAPI Delevan
1210R-123G Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1210R-123G
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 12UH 272MA 2.5 OHM SMD
Datasheety: 1210R-123G.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1210R-123G
Part Number 1210R-123G Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 12UH 272MA 2.5 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 58706 pcs Datový list 1210R-123G.pdf
Typ - Tolerance ±2%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
stínění Unshielded Série 1210R
hodnocení - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 1210R-123G TR 2000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 36 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnost 12µH Výška - Sedící (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvence - Self Resonant 28MHz Detailní popis 12µH Unshielded Inductor 272mA 2.5 Ohm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 2.5 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 272mA
Související produkty
1210R-123K
1210R-123K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 12UH 272MA 2.5 OHM SMD