1210R-068J
API DelevanAPI Delevan
1210R-068J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1210R-068J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 6.8NH 1.562A 50 MOHM
Datasheety: 1210R-068J.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1210R-068J
Part Number 1210R-068J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 6.8NH 1.562A 50 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 95572 pcs Datový list 1210R-068J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
stínění Unshielded Série 1210R
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 50MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD
Ostatní jména 1210R-068J TR 2000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Phenolic Výrobní standardní doba výroby 36 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 50MHz
indukčnost 6.8nH Výška - Sedící (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvence - Self Resonant 2.7GHz Detailní popis 6.8nH Unshielded Inductor 1.562A 50 mOhm Max 2-SMD
DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 1.562A
Související produkty
1210R-068K
1210R-068K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 6.8NH 1.562A 50 MOHM