1210-473J
API DelevanAPI Delevan
1210-473J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1210-473J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 47UH 163MA 7 OHM SMD
Datasheety: 1210-473J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1210-473J
Part Number 1210-473J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 47UH 163MA 7 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 62155 pcs Datový list 1210-473J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package 1210 Velikost / Rozměry 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
stínění Unshielded Série 1210
hodnocení - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1210 (3225 Metric)
Ostatní jména 1210-473J TR 500
DN10473JTR
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Ferrite
Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz indukčnost 47µH
Výška - Sedící (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvence - Self Resonant 13MHz
Detailní popis 47µH Unshielded Inductor 163mA 7 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 7 Ohm Max
Jmenovitá hodnota proudu 163mA Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
1210-472H
1210-472H
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 4.7UH 352MA 1.5 OHM
Na skladě: 81464 pcs
Stažení: 1210-472H.pdf
RFQ
1210-560K
1210-560K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 56NH 606MA 330 MOHM
Na skladě: 81302 pcs
Stažení: 1210-560K.pdf
RFQ
1210-4S-400
1210-4S-400
Výrobci: Bourns, Inc.
Popis: SPD AC 4W+G 277VAC
Na skladě: 238 pcs
Stažení: 1210-4S-400.pdf
1210-560J
1210-560J
Stažení: 1210-560J.pdf
1210-473F
1210-473F
Popis: FIXED IND 47UH 163MA 7 OHM SMD
Stažení: 1210-473F.pdf
Stažení: 1210-473H.pdf
Stažení: 1210-473K.pdf
Stažení: 1210-472J.pdf
1210-4S-230
1210-4S-230
Výrobci: Bourns, Inc.
Popis: SPD AC 4W+G 230VAC
Na skladě: 244 pcs
Stažení: 1210-4S-230.pdf
1210-473G
1210-473G
Stažení: 1210-473G.pdf
1210-4S-120
1210-4S-120
Popis: SPD AC 4W+G 120VAC
Na skladě: 230 pcs
Stažení: 1210-4S-120.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety