1210-223J
API DelevanAPI Delevan
1210-223J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1210-223J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 22UH 224MA 3.7 OHM SMD
Datasheety: 1210-223J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1210-223J
Part Number 1210-223J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 22UH 224MA 3.7 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 56173 pcs Datový list 1210-223J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package 1210 Velikost / Rozměry 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
stínění Unshielded Série 1210
hodnocení - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1210 (3225 Metric)
Ostatní jména 1210-223J TR 500
DN10223JTR
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Ferrite
Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz indukčnost 22µH
Výška - Sedící (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvence - Self Resonant 20MHz
Detailní popis 22µH Unshielded Inductor 224mA 3.7 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 3.7 Ohm Max
Jmenovitá hodnota proudu 224mA Proud - Saturace -