1210-123J
API DelevanAPI Delevan
1210-123J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1210-123J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 12UH 272MA 2.5 OHM SMD
Datasheety: 1210-123J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1210-123J
Part Number 1210-123J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 12UH 272MA 2.5 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 69812 pcs Datový list 1210-123J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package 1210 Velikost / Rozměry 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
stínění Unshielded Série 1210
hodnocení - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1210 (3225 Metric)
Ostatní jména 1210-123J TR 500
DN10123JTR
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Ferrite
Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz indukčnost 12µH
Výška - Sedící (Max) 0.101" (2.57mm) Frekvence - Self Resonant 28MHz
Detailní popis 12µH Unshielded Inductor 272mA 2.5 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 2.5 Ohm Max
Jmenovitá hodnota proudu 272mA Proud - Saturace -
Související produkty
1210-122J
1210-122J
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 1.2UH 497MA 750 MOHM
Na skladě: 67915 pcs
Stažení: 1210-122J.pdf
RFQ
1210-151G
1210-151G
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 150NH 910MA 250 MOHM
Na skladě: 54031 pcs
Stažení: 1210-151G.pdf
RFQ
1210-123K
1210-123K
Popis: FIXED IND 12UH 272MA 2.5 OHM SMD
Stažení: 1210-123K.pdf
1210-151H
1210-151H
Stažení: 1210-151H.pdf
Stažení: 1210-123H.pdf
1210-151F
1210-151F
Stažení: 1210-151F.pdf
Stažení: 1210-123G.pdf
Stažení: 1210-122K.pdf
Popis: FIXED IND 15NH 871MA 160 MOHM
Stažení: 1210-123F.pdf
Stažení: 1210-150J.pdf
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety