1210-120J
API DelevanAPI Delevan
1210-120J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1210-120J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 12NH 931MA 140 MOHM
Datasheety: 1210-120J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1210-120J
Part Number 1210-120J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 12NH 931MA 140 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 69450 pcs Datový list 1210-120J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package 1210 Velikost / Rozměry 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
stínění Unshielded Série 1210
hodnocení - Q @ Freq 30 @ 50MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 1210 (3225 Metric)
Ostatní jména 1210-120J TR 2000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Phenolic Výrobní standardní doba výroby 36 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 50MHz
indukčnost 12nH Výška - Sedící (Max) 0.101" (2.57mm)
Frekvence - Self Resonant 1.85GHz Detailní popis 12nH Unshielded Inductor 931mA 140 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 931mA
Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
1210-104H
1210-104H
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 100UH 120MA 13 OHM SMD
Na skladě: 79227 pcs
Stažení: 1210-104H.pdf
RFQ
1210-103J
1210-103J
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 10UH 297MA 2.1 OHM SMD
Na skladě: 56689 pcs
Stažení: 1210-103J.pdf
RFQ
1210-104G
1210-104G
Stažení: 1210-104G.pdf
1210-121K
1210-121K
Popis: FIXED IND 120NH 971MA 220 MOHM
Stažení: 1210-121K.pdf
Stažení: 1210-121H.pdf
Stažení: 1210-103K.pdf
Stažení: 1210-121J.pdf
1210-104F
1210-104F
Stažení: 1210-104F.pdf
Popis: FIXED IND 12NH 931MA 140 MOHM
Stažení: 1210-121G.pdf
Stažení: 1210-121F.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety