105R-821HS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 105R-821HS
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 820NH 385MA 650 MOHM
Datasheety: 105R-821HS.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 105R-821HS
Part Number 105R-821HS Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 820NH 385MA 650 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 11596 pcs Datový list 105R-821HS.pdf
Typ - Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
stínění Unshielded Série 105R
hodnocení - Q @ Freq 30 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard, 2 Lead
Ostatní jména 105R-821HS TR 2000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Výrobní standardní doba výroby 13 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 25MHz
indukčnost 820nH Výška - Sedící (Max) 0.075" (1.91mm)
Frekvence - Self Resonant 155MHz Detailní popis 820nH Unshielded Inductor 385mA 650 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead
DC Resistance (DCR) 650 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 385mA