105R-122KS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 105R-122KS
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 1.2UH 310MA 1 OHM SMD
Datasheety: 105R-122KS.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 105R-122KS
Part Number 105R-122KS Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 1.2UH 310MA 1 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 23306 pcs Datový list 105R-122KS.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
stínění Unshielded Série 105R
hodnocení - Q @ Freq 25 @ 7.9MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard, 2 Lead
Ostatní jména 105R-122KS TR 2000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Výrobní standardní doba výroby 13 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnost 1.2µH Výška - Sedící (Max) 0.075" (1.91mm)
Frekvence - Self Resonant 115MHz Detailní popis 1.2µH Unshielded Inductor 310mA 1 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead
DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 310mA
Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
105R-122GS
105R-122GS
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 1.2UH 310MA 1 OHM SMD
Na skladě: 6797 pcs
Stažení: 105R-122GS.pdf
RFQ
105R-122K
105R-122K
Výrobci: API Delevan