103-821KS
API DelevanAPI Delevan
103-821KS Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 103-821KS
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 820NH 430MA 530 MOHM
Datasheety: 103-821KS.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 103-821KS
Part Number 103-821KS Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 820NH 430MA 530 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 24057 pcs Datový list 103-821KS.pdf
Typ - Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
stínění Unshielded Série 103
hodnocení - Q @ Freq 22 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard, 2 Lead
Ostatní jména 103-821KS TR 2000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 13 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 25MHz
indukčnost 820nH Výška - Sedící (Max) 0.075" (1.91mm)
Frekvence - Self Resonant 160MHz Detailní popis 820nH Unshielded Inductor 430mA 530 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead
DC Resistance (DCR) 530 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 430mA
Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
103-821JS
103-821JS
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 820NH 430MA 530 MOHM
Na skladě: 17903 pcs
Stažení: 103-821JS.pdf
RFQ
103-821J
103-821J
Výrobci: API Delevan
Na skladě: 21697 pcs
Stažení: 103-821J.pdf
RFQ
103-821K
103-821K
Stažení: 103-821K.pdf
103-822HS
103-822HS
Popis: FIXED IND 8.2UH 195MA 2.5 OHM
Stažení: 103-822HS.pdf
103-821H
103-821H
Stažení: 103-821H.pdf
103-822G
103-822G
Stažení: 103-822G.pdf
103-822FS
103-822FS
Stažení: 103-822FS.pdf
103-822F
103-822F