1008R-120J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1008R-120J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 12NH 1.45A 58 MOHM SMD
Datasheety: 1008R-120J.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1008R-120J
Part Number 1008R-120J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 12NH 1.45A 58 MOHM SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 60665 pcs Datový list 1008R-120J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package 1008 Velikost / Rozměry 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
stínění Unshielded Série 1008R
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 50MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD, J-Lead
Ostatní jména 1008R-120J TR 2000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Phenolic Výrobní standardní doba výroby 36 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 50MHz
indukčnost 12nH Výška - Sedící (Max) 0.085" (2.16mm)
Frekvence - Self Resonant 2.45GHz Detailní popis 12nH Unshielded Inductor 1.45A 58 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 58 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 1.45A
Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
1008R-121G
1008R-121G
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 120NH 1.225A 100 MOHM
Na skladě: 30148 pcs
Stažení: 1008R-121G.pdf
RFQ
1008R-121F
1008R-121F
Výrobci: API Delevan
Na skladě: 21613 pcs
Stažení: 1008R-121F.pdf
RFQ
1008R-102K
1008R-102K
Popis: FIXED IND 1UH 685MA 320 MOHM SMD
Stažení: 1008R-102K.pdf
1008R-103F
1008R-103F
Popis: FIXED IND 10UH 245MA 2.5 OHM SMD
Stažení: 1008R-103F.pdf
1008R-103H
1008R-103H
Stažení: 1008R-103H.pdf
1008R-120K
1008R-120K
Popis: FIXED IND 12NH 1.45A 58 MOHM SMD
Stažení: 1008R-120K.pdf
1008R-121H
1008R-121H
Stažení: 1008R-121H.pdf
1008R-121J
1008R-121J
Stažení: 1008R-121J.pdf
1008R-103K
1008R-103K
Stažení: 1008R-103K.pdf
1008R-103J
1008R-103J
Stažení: 1008R-103J.pdf
1008R-121K
1008R-121K
Stažení: 1008R-121K.pdf
1008R-103G
1008R-103G
Stažení: 1008R-103G.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety