1008R-056J
Přehled produktu
Part Number: 1008R-056J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 5.6NH 1.562A 50 MOHM
Datasheety: 1008R-056J.pdf
  • Zpráva
Specifikace 1008R-056J
Part Number 1008R-056J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 5.6NH 1.562A 50 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 58901 pcs Datový list 1008R-056J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package 1008 Velikost / Rozměry 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
stínění Unshielded Série 1008R
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 50MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD, J-Lead
Ostatní jména 1008R-056J TR 2000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Phenolic Výrobní standardní doba výroby 36 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 50MHz
indukčnost 5.6nH Výška - Sedící (Max) 0.085" (2.16mm)
Frekvence - Self Resonant 2.7GHz Detailní popis 5.6nH Unshielded Inductor 1.562A 50 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 1.562A
Související produkty
1008R-039K
1008R-039K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 3.9NH 1.562A 50 MOHM
Na skladě: 49074 pcs
Stažení: 1008R-039K.pdf
RFQ
1008R-068K
1008R-068K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 6.8NH 1.562A 50 MOHM
Na skladě: 55643 pcs
Stažení: 1008R-068K.pdf
RFQ
1008R-047K
1008R-047K
Popis: FIXED IND 4.7NH 1.562A 50 MOHM
Stažení: 1008R-047K.pdf
1008R-056K
1008R-056K
Popis: FIXED IND 5.6NH 1.562A 50 MOHM