1008-681H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1008-681H
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 680NH 760MA 260 MOHM
Datasheety: 1008-681H.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1008-681H
Part Number 1008-681H Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 680NH 760MA 260 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 36629 pcs Datový list 1008-681H.pdf
Typ - Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package 1008 Velikost / Rozměry 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
stínění Unshielded Série 1008
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD, J-Lead
Ostatní jména 1008-681H TR 2000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 36 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 25MHz
indukčnost 680nH Výška - Sedící (Max) 0.085" (2.16mm)
Frekvence - Self Resonant 175MHz Detailní popis 680nH Unshielded Inductor 760mA 260 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 260 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 760mA
Proud - Saturace -
Související produkty
1008-681J
1008-681J
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 680NH 760MA 260 MOHM
Na skladě: 61987 pcs
Stažení: 1008-681J.pdf
RFQ
1008-562K
1008-562K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 5.6UH 312MA 1.54 OHM
Na skladě: 48508 pcs
Stažení: 1008-562K.pdf
RFQ
1008-682G
1008-682G
Popis: FIXED IND 6.8UH 274MA 2 OHM SMD
Stažení: 1008-682G.pdf
1008-682H
1008-682H
Stažení: 1008-682H.pdf
1008-682F
1008-682F
Stažení: 1008-682F.pdf
Stažení: 1008-562J.pdf
Popis: FIXED IND 68NH 823MA 180 MOHM
Stažení: 1008-680K.pdf
Stažení: 1008-681G.pdf
Stažení: 1008-681F.pdf