1008-391J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1008-391J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 390NH 913MA 180 MOHM
Datasheety: 1008-391J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1008-391J
Part Number 1008-391J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 390NH 913MA 180 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 50494 pcs Datový list 1008-391J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package 1008 Velikost / Rozměry 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
stínění Unshielded Série 1008
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD, J-Lead
Ostatní jména 1008-391J TR 2000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Výrobní standardní doba výroby 36 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 25MHz
indukčnost 390nH Výška - Sedící (Max) 0.085" (2.16mm)
Frekvence - Self Resonant 250MHz Detailní popis 390nH Unshielded Inductor 913mA 180 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 180 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 913mA
Proud - Saturace -
Související produkty
1008-392H
1008-392H
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 3.9UH 354MA 1.2 OHM
Na skladě: 41542 pcs
Stažení: 1008-392H.pdf
RFQ
1008-392G
1008-392G
Výrobci: API Delevan
Na skladě: 25804 pcs
Stažení: 1008-392G.pdf
RFQ
1008-391K
1008-391K
Popis: FIXED IND 390NH 913MA 180 MOHM
Stažení: 1008-391K.pdf
Stažení: 1008-392K.pdf
1008-392J
1008-392J
Stažení: 1008-392J.pdf
1008-391F
1008-391F
Stažení: 1008-391F.pdf
Stažení: 1008-392F.pdf
Popis: FIXED IND 33UH 135MA 8 OHM SMD
Stažení: 1008-391G.pdf
Popis: FIXED IND 39NH 1.053A 110 MOHM
Stažení: 1008-390J.pdf
Stažení: 1008-391H.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety