1008-332J
API DelevanAPI Delevan
1008-332J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 1008-332J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 3.3UH 398MA 950 MOHM
Datasheety: 1008-332J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 1008-332J
Part Number 1008-332J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 3.3UH 398MA 950 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 52606 pcs Datový list 1008-332J.pdf
Typ - Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
stínění Unshielded Série 1008
hodnocení - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 1008-332J TR 500
DN08332JTR
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Ferrite
Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz indukčnost 3.3µH
Výška - Sedící (Max) 0.095" (2.41mm) Frekvence - Self Resonant 60MHz
Detailní popis 3.3µH Unshielded Inductor 398mA 950 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 950 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 398mA Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
1008-332F
1008-332F
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 3.3UH 398MA 950 MOHM
Na skladě: 22174 pcs
Stažení: 1008-332F.pdf
RFQ
1008-332K
1008-332K
Výrobci: API Delevan
Na skladě: 54873 pcs
Stažení: 1008-332K.pdf
RFQ
1008-333J
1008-333J
Popis: FIXED IND 33UH 135MA 8 OHM SMD
Stažení: 1008-333J.pdf
1008-333H
1008-333H
Stažení: 1008-333H.pdf
1008-332G
1008-332G
Stažení: 1008-332G.pdf
Popis: FIXED IND 330NH 954MA 165 MOHM
Stažení: 1008-331H.pdf
Stažení: 1008-333G.pdf
Stažení: 1008-333F.pdf
Stažení: 1008-331K.pdf
Stažení: 1008-331J.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety