0925-823H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 0925-823H
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 82UH 59MA 13 OHM TH
Datasheety: 0925-823H.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
3500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 0925-823H
Part Number 0925-823H Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 82UH 59MA 13 OHM TH Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 44181 pcs Datový list 0925-823H.pdf
Typ Molded Tolerance ±3%
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
stínění Shielded Série 0925
hodnocení - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Axial
Ostatní jména 0925-823H TR 3500 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 2.5MHz
indukčnost 82µH Výška - Sedící (Max) -
Frekvence - Self Resonant 11MHz Detailní popis 82µH Shielded Molded Inductor 59mA 13 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 13 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 59mA
Proud - Saturace 59mA
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
0925-823K
0925-823K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 82UH 59MA 13 OHM TH
Na skladě: 74706 pcs
Stažení: 0925-823K.pdf
RFQ
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 820NH 405MA 270 MOHM
Na skladě: 88020 pcs
Stažení: 0925-821K.pdf
RFQ
Výrobci: Schurter
Popis: LED T1 3/4 MIDGET GROOVE 6V RED
Stažení: 0925.0104.pdf
Výrobci: Schurter
Popis: LED T1 3/4 MIDGET GROOVE 6V YEL