0925-332J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 0925-332J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 3.3UH 185MA 1.3 OHM TH
Datasheety: 0925-332J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
3500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 0925-332J
Part Number 0925-332J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 3.3UH 185MA 1.3 OHM TH Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 56600 pcs Datový list 0925-332J.pdf
Typ Molded Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
stínění Shielded Série 0925
hodnocení - Q @ Freq 49 @ 7.9MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Axial
Ostatní jména 0925-332J TR 3500 Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Iron Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz
indukčnost 3.3µH Výška - Sedící (Max) -
Frekvence - Self Resonant 80MHz Detailní popis 3.3µH Shielded Molded Inductor 185mA 1.3 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 1.3 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 185mA
Proud - Saturace 185mA
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
0925-332K
0925-332K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 3.3UH 185MA 1.3 OHM TH