0805-3N3J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 0805-3N3J
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 3.3NH 600MA 80 MOHM
Datasheety: 0805-3N3J.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace 0805-3N3J
Part Number 0805-3N3J Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 3.3NH 600MA 80 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 6023 pcs Datový list 0805-3N3J.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.090" L x 0.068" W (2.29mm x 1.73mm)
stínění Unshielded Série 805
hodnocení - Q @ Freq 50 @ 1.5GHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 0805-3N3J TR 2000 Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Ceramic
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 250MHz
indukčnost 3.3nH Výška - Sedící (Max) 0.060" (1.52mm)
Frekvence - Self Resonant 6GHz Detailní popis 3.3nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 80 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 80 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 600mA
Proud - Saturace -
Související produkty
0805-43NK
0805-43NK
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 43NH 500MA 340 MOHM
Na skladě: 5622 pcs
Stažení: 0805-43NK.pdf
RFQ
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 39NH 500MA 290 MOHM
Na skladě: 4650 pcs
Stažení: 0805-39NK.pdf
RFQ
0805-391K
0805-391K
Popis: FIXED IND 390NH 290MA 1.5 OHM