0603-7N5K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 0603-7N5K
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 7.5NH 700MA 110 MOHM
Datasheety: 0603-7N5K.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace 0603-7N5K
Part Number 0603-7N5K Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 7.5NH 700MA 110 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4465 pcs Datový list 0603-7N5K.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.071" L x 0.045" W (1.80mm x 1.14mm)
stínění Unshielded Série 603
hodnocení - Q @ Freq 27 @ 250MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 0603-7N5K TR 4000 Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Ceramic
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 250MHz
indukčnost 7.5nH Výška - Sedící (Max) 0.040" (1.02mm)
Frekvence - Self Resonant 4.8GHz Detailní popis 7.5nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 110 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 110 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 700mA