0603-24NK
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 0603-24NK
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 24NH 700MA 130 MOHM
Datasheety: 0603-24NK.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace 0603-24NK
Part Number 0603-24NK Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 24NH 700MA 130 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4071 pcs Datový list 0603-24NK.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.071" L x 0.045" W (1.80mm x 1.14mm)
stínění Unshielded Série 603
hodnocení - Q @ Freq 38 @ 250MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 0603-24NK TR 4000 Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Ceramic
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 250MHz
indukčnost 24nH Výška - Sedící (Max) 0.040" (1.02mm)
Frekvence - Self Resonant 2.8GHz Detailní popis 24nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 130 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 130 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 700mA
Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
0603-30NJ
0603-30NJ
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 30NH 600MA 150 MOHM
Na skladě: 5027 pcs
Stažení: 0603-30NJ.pdf
RFQ
0603-271K
0603-271K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 270NH 200MA 2.1 OHM
Na skladě: 4330 pcs
Stažení: 0603-271K.pdf
RFQ
Popis: FIXED IND 24NH 700MA 130 MOHM
Stažení: 0603-24NJ.pdf
0603-27NK
0603-27NK
Popis: FIXED IND 27NH 600MA 220 MOHM
Stažení: 0603-27NK.pdf
Popis: FIXED IND 220NH 250MA 1.6 OHM