0603-16NK
Přehled produktu
Part Number: 0603-16NK
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 16NH 700MA 110 MOHM
Datasheety: 0603-16NK.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace 0603-16NK
Part Number 0603-16NK Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 16NH 700MA 110 MOHM Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4356 pcs Datový list 0603-16NK.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.071" L x 0.045" W (1.80mm x 1.14mm)
stínění Unshielded Série 603
hodnocení - Q @ Freq 35 @ 250MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 0603-16NK TR 4000 Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Ceramic
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 250MHz
indukčnost 16nH Výška - Sedící (Max) 0.040" (1.02mm)
Frekvence - Self Resonant 3.3GHz Detailní popis 16nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 110 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 110 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 700mA
Související produkty
0603-151K
0603-151K
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 150NH 280MA 950 MOHM