0603-11NK
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 0603-11NK
Výrobce / značka: API Delevan
Popis produktu FIXED IND 11NH 700MA 86 MOHM SMD
Datasheety: 0603-11NK.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace 0603-11NK
Part Number 0603-11NK Výrobce API Delevan
Popis FIXED IND 11NH 700MA 86 MOHM SMD Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4071 pcs Datový list 0603-11NK.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.071" L x 0.045" W (1.80mm x 1.14mm)
stínění Unshielded Série 603
hodnocení - Q @ Freq 31 @ 250MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 0603-11NK TR 4000 Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Materiál - jádro Ceramic
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvence indukčnosti - test 250MHz
indukčnost 11nH Výška - Sedící (Max) 0.040" (1.02mm)
Frekvence - Self Resonant 4GHz Detailní popis 11nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 86 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 86 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 700mA
Proud - Saturace -
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
0603-121J
0603-121J
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 120NH 300MA 650 MOHM
Na skladě: 5419 pcs
Stažení: 0603-121J.pdf
RFQ
Výrobci: API Delevan
Popis: FIXED IND 150NH 280MA 950 MOHM
Na skladě: 4236 pcs
Stažení: 0603-151J.pdf
RFQ
0603-151K
0603-151K