PBAR1AF2000
APEM Inc.APEM Inc.
APEM Inc.
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PBAR1AF2000
Výrobce / značka: APEM Inc.
Popis produktu SWITCH PUSH SPST-NO 0.2A 24V
Datasheety: PBAR1AF2000.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
20 pcs
  • Zpráva
Specifikace PBAR1AF2000
Part Number PBAR1AF2000 Výrobce APEM Inc.
Popis SWITCH PUSH SPST-NO 0.2A 24V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2149 pcs Datový list PBAR1AF2000.pdf
Napìtí - DC 24V Napìtí - AC 24V
Typ Piezo styl koncovky Wire Leads
přepínač Funkce Off-Mom Série PBA
Panelového výřezu Rozměry Circular - 16.20mm Dia Obal Bulk
Provozní teplota -40°C ~ 75°C Typ montáže Panel Mount, Front
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) mechanické Life -
Osvětlení napětí (nominální) - Osvětlení Type, Color -
Funkce Epoxy Sealed Terminals elektrická životnost 50,000,000 Cycles
Detailní popis Pushbutton Switch SPST-NO Piezo Panel Mount, Front Jmenovitá hodnota proudu 200mA (AC/DC)
Barva - Pohon / Cap Black Obvod SPST-NO
Pohon Type Round, Button, Flush
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
PBAR1AF2000A0B
PBAR1AF2000A0B
Výrobci: APEM Inc.
Popis: SWITCH PUSH SPST-NO 0.2A 24V
Na skladě: 1103 pcs
Stažení: PBAR1AF2000A0B.pdf
RFQ
PBAR1AF3000
PBAR1AF3000
Výrobci: APEM Inc.
Na skladě: 2291 pcs
Stažení: PBAR1AF3000.pdf
RFQ
PBA75F-9-VN
PBA75F-9-VN
Výrobci: Cosel
Popis: AC/DC CONVERTER 9V
Na skladě: 781 pcs
Stažení: PBA75F-9-VN.pdf
PBAR1AF2000A0S
PBAR1AF2000A0S
Stažení: PBAR1AF2000A0S.pdf
PBAR1AF2000A0G
PBAR1AF2000A0G