BA9SW130A
APEM Inc.APEM Inc.
BA9SW130A Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: BA9SW130A
Výrobce / značka: APEM Inc.
Popis produktu BASED LED BA9S WHITE
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace BA9SW130A
Part Number BA9SW130A Výrobce APEM Inc.
Popis BASED LED BA9S WHITE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 14299 pcs Datový list
Vlnová délka - Napětí - vpřed (Vf) (typ) 130VAC
Velikost / Rozměry 0.394" Dia x 0.945" H (10.00mm x 24.00mm) Série -
Ostatní jména 679-2951 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Rating 710mcd Výrobní standardní doba výroby 17 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis LED Lamp Replacement White Miniature Bayonet (BA9S) 130VAC 0.394" Dia x 0.945" H (10.00mm x 24.00mm)