P50L-080S-AS-DA
3M3M
P50L-080S-AS-DA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: P50L-080S-AS-DA
Výrobce / značka: 3M
Popis produktu CONN SOCKET 80POS .050" SMD
Datasheety: P50L-080S-AS-DA.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace P50L-080S-AS-DA
Part Number P50L-080S-AS-DA Výrobce 3M
Popis CONN SOCKET 80POS .050" SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 11978 pcs Datový list P50L-080S-AS-DA.pdf
Série Pak 50, P50L stoupání 0.050" (1.27mm)
Obal Bulk Ostatní jména 0-00-51111-74062-0
P50L080SASDA
Počet řádků 2 Počet poloh 80
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Pářil stohování Heights 7mm, 8mm Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška nad Board 0.213" (5.40mm)
Funkce Board Guide, Solder Retention Detailní popis 80 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold