P50L-080P-AS-DA
3M3M
3M
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: P50L-080P-AS-DA
Výrobce / značka: 3M
Popis produktu CONN PLUG 80POS TYPE A SMD
Datasheety: P50L-080P-AS-DA.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace P50L-080P-AS-DA
Part Number P50L-080P-AS-DA Výrobce 3M
Popis CONN PLUG 80POS TYPE A SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 13348 pcs Datový list P50L-080P-AS-DA.pdf
Série Pak 50, P50L stoupání 0.050" (1.27mm)
Obal Bulk Ostatní jména 5111174052
P50L080PASDA
Počet řádků 2 Počet poloh 80
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Pářil stohování Heights 7mm, 8mm Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška nad Board 0.197" (5.00mm)
Funkce Board Guide, Solder Retention Detailní popis 80 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount Gold