P50-120S-R1-EA
3M3M
P50-120S-R1-EA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: P50-120S-R1-EA
Výrobce / značka: 3M
Popis produktu CONN SOCKET 120POS .050" STR PCB
Datasheety: P50-120S-R1-EA.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace P50-120S-R1-EA
Part Number P50-120S-R1-EA Výrobce 3M
Popis CONN SOCKET 120POS .050" STR PCB Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 9041 pcs Datový list P50-120S-R1-EA.pdf
Série Pak 50, P50 Stav RoHS Bulk
Ostatní jména 00051111739327
Počet řádků 2
Počet poloh 120 Počet vodičů 0.050" (1.27mm)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks Výrobní číslo výrobce P50-120S-R1-EA
Délka - Post (páření) - Výška nad Board 0.530" (13.45mm)
Funkce Board Lock, Flange Rozšířený popis 120 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Through Hole Gold
Popis CONN SOCKET 120POS .050" STR PCB Kontakt Finish Tloušťka Gold